Rešitve iger (walkthrough)

Pogovori o že izdanih igrah, nasvetih za igranje...

Ste se kdaj ustavili v igri in niste vedeli kako naprej?

Poll ended at 28 Jun 2003 23:09

Da, vendar nisem nikjer imel priložnosti za ogled rešitev.
4
44%
Da, vendar sem nekako ze prebrodil zadevo.
5
56%
Ne, vendar rešitve včasih pridejo prav.
0
No votes
Nikakor, sem namreč veteran v igranju iger.
0
No votes
 
Total votes: 9

User avatar
Turtle
amater
Posts: 96
Joined: 02 May 2003 14:18
Location: Šenčur
Contact:

Rešitve iger (walkthrough)

Post by Turtle » 29 May 2003 23:09

Howdy!

Igrate kaksno igro, ki vam povzroca tezave, bi potrebovali pomoc? Ce ste na vsaj eno vprasanje odgovorili z da, potem ne zamudite nase posebne ponudbe: Rešitve iger
Tako je, prav ste prebrali, od sedaj naprej vam bomo dostavljali sveze resitve tistih iger ki jih vam ne uspe dokoncati. A to se ni vse, ce poveste za katero igro zelite naslednje resitve se to minuto, boste brezplacno prejeli se darilo: moznost da ste objavljeni na forumu :)

Ok zdej pa resno:
Odpiramo novo temo ki se bo imenovala Rešitve iger in bo vsebovala prav to kar povesta tidve besedi (rešitve iger). Tako da ce bi si kdo zelel prebirati resitve katerekoli igre (ce se vam mogoce kje zatakne ali pa bi preprosto radi zvedeli kaj vec o njej) naj pac tu napise ime igre in uresnicil vam bom zeljo.
Lp!
-Turtle
spOOky pictures

Jana
n00b
Posts: 6
Joined: 01 Jun 2003 00:04
Location: Kranj

Sim City 4

Post by Jana » 01 Jun 2003 00:08

Zivjo! Sem nova na tem forumu in kot nalašč zame je ta tema (s tem namenom sem namreč tudi prišča sem).
Zanima me, kje bi se dalo dobit več navodil (na splošno) za Sim City 4. Imam kar nekaj tezav.

Hvala in LP
Jana
Smej se, ker smeh je nalezljiv.

User avatar
RedDevil
VIP
Posts: 621
Joined: 01 Sep 2002 01:05
Location: Radovljica
Contact:

Post by RedDevil » 01 Jun 2003 02:28

jana, kar se tice sim cityja lahko prasas kar tukaj, ti bom poskusal odgovoriti.

User avatar
Đevad
amater
Posts: 53
Joined: 26 May 2003 13:22
Location: Semič

Medal of Honor: Spearhead

Post by Đevad » 01 Jun 2003 13:00

Helow!!!!

Problem je v tem v prvi misiji ko prideš v Berlin. Tam ko se na začetku pogovarjajo Rusi. Potem pa ti greš čez most tam pobiješ naciste in pritem izgupiš dokaj dosti življenja. Potem te še tolčejo snajperisti. In ko prideš do krišišča tam kjer so za minometom trije nemci in se za tabo pripelje še tank in na njemu je še par sovražnikov, nakar se nato pripelje iz druge strani še en kamijon pol švabov. To mi je enkrat sicer uspelo pobit vendar se za ovinkom prikaže še en kamijon in meni je ostalo samo 12 pik življenja. Vem da ima tukaj problem še nekaj kolegov!!!! Se opravičujem zaradi izčrpnega opisa ampak sm skušal čim bolj predstavit misijo pri kateri sm se ustavil!!!!

Hvala za pomoč!!

lp
I like the Pope!
The Pope smoke's dope!!!!

User avatar
Turtle
amater
Posts: 96
Joined: 02 May 2003 14:18
Location: Šenčur
Contact:

SimCity 4

Post by Turtle » 01 Jun 2003 13:59

Howdy!

<b>Jana</b>: Ker vidim da bi se rada poizkusila kot županja svojega Sim mesta sem ti spisal kratek <b>vodič</b> kako do tega "popolnega" mesta tudi prideš. Upam da ti bo koristil pri igranju in da ti bo nekako pomagal prebiti led vsaj na začetku igre ;)
Za kakšno konkretno vprašanje pa sva z <b>RedDevil</b>-om seveda dosegljiva na forumu.
Lp!
Last edited by Turtle on 07 Jun 2003 17:01, edited 3 times in total.
-Turtle
spOOky pictures

User avatar
Turtle
amater
Posts: 96
Joined: 02 May 2003 14:18
Location: Šenčur
Contact:

Odgovor na MoH: Spearhead

Post by Turtle » 03 Jun 2003 11:21

Howdy!

<b>Đevad</b>: Kot prvo, rad imam dolga vprašanja ker v njih zveš veliko in nato lažje odgovoriš ;) Kot drugo pa ti moram povedati da je na strelske igre kot je MoH zelo težko karkoli svetovati prav zaradi njihove unikatne akcije. Namrec vedno znova se stvari dogajajo drugace. Tako da edino kar ti lahko svetujem je da napredujes po tem predelu pocasi in preudarno. Namrec ko gres skozi most je najboljsa taktika "leze" in za kritje uporabljaj razne kote ali "skatle" ce se nahajajo v blizini. "Snajperji" so v tej igri zelo tezak sovraznik in kot tak so zelo tezka tarca. Imajo pa seveda sibko tocko; namrec vedno se nahajajo na enem mestu in obicajno na visokih polozajih. Ko bos to misijo preigral nekajkrat si bos ta mesta dodobra zapomnil in jih streljal mimogrede ;)
Tankov in podobnega se jaz ponavadi izogibam, razen ce posedujem minomet. Ostale nemce, ki poskacejo s kamijona pa upam da lahko postrelis s sedaj malo vec energije. Ce ti se vseeno ni uspelo, mi sporoci, in ne pozabi: ni mehkuzno uporabiti kode, ce je tezavnost igre prevelika. V nasprotnem primeru pa si le to zmanjsaj v meniju ;)
Tako, upam da sem ti kaj dobrega namignil, pa veliko uzitkov ob igranju.
Lp!
Last edited by Turtle on 04 Jun 2003 12:15, edited 1 time in total.
-Turtle
spOOky pictures

User avatar
Đevad
amater
Posts: 53
Joined: 26 May 2003 13:22
Location: Semič

Odgovor

Post by Đevad » 04 Jun 2003 11:25

Najlepša hvala za odgovor!!!

Prvo moram povdart da sm prot kodam!
Drugo mislim da se tistemu tanku ni možno izmaknt in če prav posedujem minomet je le ta preblizu tanka in ga zato ni možno zadeti. Sicer se tank da uničit z dinamitom a je problem v tem da dežuje in ti prec ugasne zažigalno vrvico zato moraš ti ustralit na nastavljen dinamit.
Tvoje nasvete pa bom za veseljem upošteval. Če pa ne bo šlo se bom pa pač pregrešil in tud kašno kodo napisal.

Lp
I like the Pope!
The Pope smoke's dope!!!!

User avatar
Đevad
amater
Posts: 53
Joined: 26 May 2003 13:22
Location: Semič

Commandos 2

Post by Đevad » 07 Jun 2003 13:40

Pozdravljeni!!!

Moj problem je sledeč pojavi se že v drugi misiji pa sm upal da bo lažja kot prva! :shock:

1. Prvo je problem v tem ker ne vem kako drugače deaktivirat podvodne mine uporabi zato psa in dva komandosa. Če je možen še kašn drug načina za deaktivacijo mi ga prosim opiši.

2. Drugi pa je tud dokaj hud ne vem kako pobegniti z podmornico vse sm že naredu vse stvari ki so bile za naredit so obkljukane vsi mornarji so na palubi in tudi komandosi. Sm mislu da mora kapeten kašn gumb prtisnt pa nač.

Upam da se še spomniš kaj si ti naredil da si misijo speljal do konca če si igro seveda preigral. :? :shock: :shock:

Moram še povedat da se že dva dni zafrkavam da ne bo gdo mislu da sm hitro obupal in prosu za pomoč :x :?

Hvala in lp
I like the Pope!
The Pope smoke's dope!!!!

User avatar
Turtle
amater
Posts: 96
Joined: 02 May 2003 14:18
Location: Šenčur
Contact:

Odgovor

Post by Turtle » 07 Jun 2003 17:27

Howdy!

<b>Đevad</b>: Za deaktiviranje podvodnih min uporabi potapljaca (Fins-a), ki poseduje potrebno orodje in znanje za tovrstno nalogo.
Za uspesno koncanje misije pa moras dokoncati vseh sedem primarnih ciljev:
<b>1. Priskrbi prikrit letalski napad</b>
<b>2. Pretihotapi se v cono D</b>
<b>3. Vstopi v hangar za podmornice</b>
<b>4. Resi ujete zaveznike</b>
<b>5. Zavaruj podmornico</b>
<b>6. Namesti eksploziva</b>
<b>7. Raztresci eksploziva in pobegni s podmornico</b>

Tako, sedaj bi moral končati nalogo in se odpraviti proti severnem morju.
Ce pa ti se vedno ne gre pa mi sporoci kje tocno je problem, jaz bom pa v naslednjih dneh poizkusal napisati cimbolj obsezne resitve za to igro.
Lp!
-Turtle
spOOky pictures

User avatar
Jan
amater
Posts: 82
Joined: 10 Jun 2003 21:01
Location: KOZJE 143
Contact:

Post by Jan » 14 Jun 2003 21:25

Mene pa pri GTA:ViceCity zanima kaj je treba narediti pri misiji črke C ko si z nekim prijateljem (ali partnerjem) ko ga moreš peljati do rdeče točke. Tam pa pride en avto ko so v njem trije (mogoče mafijci) :?: :? s brzukami. Potem pa moreš iti po stopnicah na neko streho in takrat prideta dva avta v katerem je enako število mafijcev kot v prvem(vsaj zdi se mi tako) :roll: Zanima me kaj je treba narediti potem, ker ko enega ustrelim mi že napiše MISION FIALED (da je misija izgubljena) :evil: :twisted: :?:

User avatar
RedDevil
VIP
Posts: 621
Joined: 01 Sep 2002 01:05
Location: Radovljica
Contact:

Post by RedDevil » 14 Jun 2003 23:04

um, ja, tiste ko ti streljas mors zascitit, ne pa ustrelit :lol: pobijaj samo une ki pridejo z avti.

User avatar
Jan
amater
Posts: 82
Joined: 10 Jun 2003 21:01
Location: KOZJE 143
Contact:

Post by Jan » 15 Jun 2003 18:12

Ok, to misijo sem zdaj naredil. Hvala za odgovor. :)

Zdaj sem pa pri misiji A, ko moraš z dinamiti(bombami)razstreliti neko stavbo. Zanima me če lahko s helikopterjem voziš naprej in nazaj, :?: ker meni gre na vse strani, razen na te dve(puščica naprej je gor, puščica nazaj je pa dol. Levo in desno normalno.)

Jana
n00b
Posts: 6
Joined: 01 Jun 2003 00:04
Location: Kranj

Sim City 4

Post by Jana » 16 Jun 2003 01:09

Hvala za tista začetna navodila kako začeti igrati sim city ne da bi takoj bankrotiral. To mi je uspelo. Jupi in hvala!

Sedaj pa dalje... ze kar nekaj let :roll: se nič kaj dosti ne premakne. Prebivalstvo sicer raste ampak takooooo počasi, da bi trajalo dve stoletji da bi prisli na 300. Saj se premika in proračun se iz meseca v mesec veča (kolikor pač se), ampak to je tudi vse. Z vsem so zadovolni, skoraj nič se ne pritožujejo... malo je dolgcas. Kaj naj naredim, da se bo prebivalstvo večalo? (BTW ozemlja je dovolj)
Smej se, ker smeh je nalezljiv.

User avatar
RedDevil
VIP
Posts: 621
Joined: 01 Sep 2002 01:05
Location: Radovljica
Contact:

Post by RedDevil » 16 Jun 2003 07:32

a delas cone za prebivalstvo? (zelene). itak pa se v prvih letih proracun naj nebi visal, ampak gre strmo navzdol. mojstrovina je v tem, da ga potem zopet izravnas. jst samo upam da bo nadaljevanje lazje, saj je tole obcutno pretezko. jst sem prisel do 15 tisoc prebivalcev potem pa je postalo pol mesta brezposelnega in vsega je blo konec.

Jana
n00b
Posts: 6
Joined: 01 Jun 2003 00:04
Location: Kranj

Post by Jana » 16 Jun 2003 11:02

Če delas po Turtlevih navodilih se ti proračun nič ne niža. Takoj dobivas denar not in se ti povečuje. Samo problem je v tem, da je potem kar ostalo na tem.
A je možno, da ker je malo hribovito, se nočejo priseljevati? :?:
Smej se, ker smeh je nalezljiv.

User avatar
RedDevil
VIP
Posts: 621
Joined: 01 Sep 2002 01:05
Location: Radovljica
Contact:

Post by RedDevil » 16 Jun 2003 13:43

hmm, ce imas zelene cone, se ti folk poseljuje. pika. vsaj na zacetku je tako, sem sam naredil poizkus, in do 500 folka so se naselil pa tut ce je bil se tako slab teren. nevem no...morda je pri tebi pac naklucje :) probaj kako drugo mapo (karto), ali pa pocakaj na zelvino mnenje, on bo gotovo vedel.

User avatar
Turtle
amater
Posts: 96
Joined: 02 May 2003 14:18
Location: Šenčur
Contact:

Post by Turtle » 16 Jun 2003 17:18

Howdy!

<b>Jana</b>: Kot sem omenil, je tisti kratki vodic napisan le za zacetek ker bi pac rad
spodbudil vaso lastno taktiko in nacin igranja (nic kaj zanimivo ni igrati
na nacin, ki ti ga dirigira nekdo drug). Tako da bo za nadaljno rast mesta
potrebno se veliko vec gradnje in casa. In prav to nam je vsec <b>;-)</b>

No ja pa naj razkrijem se malo vec podatkov kako postati boljsi zupan/zupanja:
- Najbrz sedaj zelis graditi ze malo vecja predmestja (ki se bodo kasneje
razvila v velike monstrume s 15k+ prebivalstva) tako da ti priporocam
nadaljevanje gradnje "medium density industry". Glede na to da vecina farm
omogoca sluzbo le dvema prebivalcema, nakar "medium industry" omogoca vecjo
kolicino delavcev na bolj natrpanih prostorih.
Aja pa se nekej, ne pozabi graditi industrije(Industry) stran od stanovanj(Residental),
ker so le-ta ponavadi umazana. In simsi tam pac nocejo ziveti.
- Ko imas dovolj denarja pa ti priporocam gradnjo "high density industry" con,
vendar zopet ne pozabi graditi malo dlje od stanovanj.
- Ko ti tudi to ze postane rutina pa se loti se make-up delov gradnje mesta.
Tako sicer imenujem parke in razne dodatke, ki pravtako spadajo k vsakem mestu.
- Ne pozabi tudi da so v igri mozne tri razlicne mape in vsaka ima svoj limit
prebivalstva. Tako npr.: ce igras na manjsi mapi, tvoje mesto ne more podpirati
nad 15k prebivalstva, itd...
- Pa naj za konec omenim se en podatek glede gradnje: Sele takrat ko si se
razsirila dovolj naokoli (in imas seveda dovolj denarja), takrat je cas da
zacnes graditi v nebo. ;)
<b>Pa veliko uzitkov ob igranju!</b>

P.S.: <b>RedDevil</b>: Mas prov ja, do 500 folka se na zacetku takoj poselijo, a se potem ustavi. Zato pac priporocam gradnjo industrijskih (Industry) predelov.
Lp!
-Turtle
spOOky pictures

User avatar
Jan
amater
Posts: 82
Joined: 10 Jun 2003 21:01
Location: KOZJE 143
Contact:

Post by Jan » 16 Jun 2003 18:26

Kaj na moje vprašanje boste odgovorili? :(

igralec
VIP
Posts: 897
Joined: 19 Aug 2002 00:52
Contact:

Post by igralec » 16 Jun 2003 18:29

Tipke na numerièni tipkovnici... 9 naprej, 6 nazaj, 1 in 2 za obraèanje v levo ali desno. Èe se ne motim... :)

User avatar
Jan
amater
Posts: 82
Joined: 10 Jun 2003 21:01
Location: KOZJE 143
Contact:

Post by Jan » 16 Jun 2003 18:34

To sem že tudi poskusil, pa ni nič. :cry: Q in E sta za obračanje levo in desno(da se vrtiš). :?

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 39 guests