Colin McRae Rally 4

Pogovori o že izdanih igrah, nasvetih za igranje...
User avatar
|Speed|
vreden igralca
Posts: 903
Joined: 15 Jun 2004 14:17
Location: Vice City

Post by |Speed| » 15 Jun 2004 22:22

En je izjavu de nima cajta za igranje championshipa v CMR 04. :| :(

Zdej bodo itak počitnice in bo velik cajta za igranje Colina 4. :lol: :lol:

the best stari :cheers:

Rozy :rock:

User avatar
|Speed|
vreden igralca
Posts: 903
Joined: 15 Jun 2004 14:17
Location: Vice City

Jea

Post by |Speed| » 15 Jun 2004 23:13

Colin McRae Rally 4 je zakon :rock: in je 100% boljši ob CMR 3. :bruh:

pa mam eno anketo na tej strani kuj na začetku jo najdeš. Reš jo in bod kul 8)

Sius
n00b
Posts: 1
Joined: 27 Jun 2004 22:29

Post by Sius » 27 Jun 2004 22:51

Ja sej tezko je slabsi kot 3-jka.

Ampak... Je hkrati se vedno 100 let za najboljsim colinom, ki je 2-jka.
Avti se obnašajo dobesedno kot da bi vozu clovek katrco. 2wd je še nekako ok, čeprav da se mi le-ti obnašajo kot da bi imeli pogon na zadnje in ne na sprednje je vredno linča programerjev. 4WD pa so za programerje najprej linčat, ustrelit in jih povozit z ratrakom. Lepo opazna je tudi premoč nekatirih tipov avtomobila (2WD= traktor... em golf, 4WD= xsara). Če ne verjamete poglejte v način za več igralcev. Na kaki grčiji, avstraliji imate proti drugim dost tezje delo s drugimi avti kot pa s xsaro.
Nastavitve ne igrajo več čisto nobenga pomena in lahko človek naredi z slick gumami na japonskem boljši čas kot pa z dežnimi.
Avti imajo slabsi obracevalni krog kot tank. Cista desetka pa je obračanje iz rikverca nazaj v pravo smer.
Da o primeru ko avto zacne zanasat iz le programerjem znanega razloga in ti ne ostane drugega kot da se cist ustavis niti ne damo besede.
No vsaj az več igralcev je do neke mere poskrbljeno čeprav je tudi ta del za se zjokat. Nobene lestvice ali pa statistike niso upali vdelat al kaj? Ponovno smo tukaj brez nastavitev in s počasnim obračanjem avtov, da o nesposobnosti pol-avtomatskega menjalnika ni treba nit govorit.
Skratka igri ne bi dal nit 60% ampak ima sreco, da razen nfs: undergrounda nimamo nc drugega za igrat.

User avatar
mesjah78
igralec polkovnik
Posts: 2877
Joined: 23 Jan 2004 18:52
Contact:

Post by mesjah78 » 28 Jun 2004 09:41

jaz sem igral samo cmr 2 in cmr 4 pa mi je bla bolša 2ka

4ka pa nima šans :naughty:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests